Majowe spotkania z książką

,,…Czytanie to najpiękniejsza zabawa,

jaką sobie ludzkość wymyśliła…”

Wisława Szymborska

Czytanie książek to nie tylko świetna zabawa i sposób na poszerzenie swojej wiedzy. Wpływa w znaczny stopniu na nasz umysł –polepsza pamięć. Wzbogaca słownictwo, poprawia ortografię.

Uspakaja,rozwija wrażliwość, poprawia humor. Czytać można zawsze i wszędzie.

To właśnie miesiąc Maj – jest miesiącem książek i bibliotek. W tym czasie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Drwini odbywały się zajęcia czytelnicze i warsztaty plastyczne. Na każdego czytelnika czekał słodki upominek i mnóstwo książek.

Dziękujemy wszystkim czytelnikom i zapraszamy do Bibliotek.

Wspierają nas
Ministerstwo kultury i dziedzictwa Narodowego

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Nawigacja

Gmina Drwinia