,,…Czytanie to najpiękniejsza zabawa,
jaką sobie ludzkość wymyśliła…”
Wisława Szymborska
Czytanie książek to nie tylko świetna zabawa i sposób na poszerzenie swojej wiedzy. Wpływa w znaczny stopniu na nasz umysł –polepsza pamięć. Wzbogaca słownictwo, poprawia ortografię.
Uspakaja,rozwija wrażliwość, poprawia humor. Czytać można zawsze i wszędzie.
To właśnie miesiąc Maj – jest miesiącem książek i bibliotek. W tym czasie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Drwini odbywały się zajęcia czytelnicze i warsztaty plastyczne. Na każdego czytelnika czekał słodki upominek i mnóstwo książek.
Dziękujemy wszystkim czytelnikom i zapraszamy do Bibliotek.











