Spotkanie autorskie z Edytą Świętek

2 sierpnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Drwini odbyło się spotkanie autorskie z Edytą Świętek znaną, lubianą i bardzo poczytną wśród  czytelników naszych bibliotek autorką powieści    społeczno-obyczajowych, w których dobry humor przeplata się z ogromem emocji.

Autorka w swoich książkach bawi i wzrusza czytelników do łez. Jak sama  mówi: inspirację do pisania powieści znajduje wszędzie: w drobiazgach dnia codziennego, twarzach ludzi, których mija na krakowskich chodnikach, w krótkim dialogu zasłyszanym podczas jazdy tramwajem. Z urywków ulicznych wspomnień tworzy świat wyobrażeń, który ożywia na kartkach swoich powieści. 

Podczas  spotkania autorka  opowiadała  o początkach swojej pracy, pasjach, zainteresowaniach i napisanych książkach. Przybyli goście mogli zadać autorce nurtujące ich pytania, a. na zakończenie nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć i autografów na książkach.

Spotkanie przygotowane zostało  w ramach zadania ,,Biblioteka! dodaj do miejsc ulubionych – promocja czytelnictwa w Gminie Drwinia”.

Wspierają nas
Ministerstwo kultury i dziedzictwa Narodowego

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Nawigacja