Ferie w Gminie Drwinia

Przy współpracy Gminnej Biblioteki Publicznej w Drwini z Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Drwini z siedzibą w Grobli w pierwszym tygodniu ferii zimowych przygotowany został szereg atrakcji dla dzieci. Odbyły się warsztaty plastyczne, spotkania animacyjne, wyjazd do Lililandu i kina oraz zabawa karnawałowa.

Podczas spotkań w Bibliotece w Drwini dzieci doskonaliły i poszerzały swoje zdolności manualne uczestnicząc w warsztatach plastycznych, podczas których tworzyły piękne prace. Wesołym przerywnikiem w spotkaniach były zabawy animacyjne i sportowe, w których dzieci świetnie się bawiły. Nie lada przygodą było także spotkanie z grupą teatralną i aktywny udział w przedstawieniu ,,Przygody Okruszka:

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas podczas ferii zimowych i zapraszamy do udziału w kolejnych realizowanych inicjatywach.