Święto Pluszowego Misia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Drwini

25 listopad to dzień, w którym swoje święto obchodzi najmilszy i najprawdziwszy przyjaciel dzieci Pluszowy Miś.
Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez tej maskotki, jest on towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy,
przyjacielem i powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

Z tej to okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Drwini zaprosiła swoich czytelników do udziału w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Na spotkanie dzieci przyniosły własne pluszaki i opowiedziały jak wiele dla nich znaczą, miały okazję poznać historię powstania pluszowej maskotki, wspólnie wykonać prace plastyczne oraz wsłuchać się w wiersz opowiadający o najwspanialszym przyjacielu dzieci – pluszowym misiu.