Gra terenowa ,,Raz, dwa, trzy w świecie książki i gry”.

Gminna Biblioteka Publiczna w Drwini i Biblioteka w Mikluszowicach w ramach zadania ,,Biblioteka! dodaj do miejsc ulubionych – promocja czytelnictwa w Gminie Drwinia” przygotowały dla dzieci, rodziców i młodzieży grę terenową.

Wyruszyliśmy jak przystało na poszukiwaczy literackich przygód z Biblioteki w Mikluszowicach, a potem… działo się wiele.

Na uczestników czekały liczne zadania ukryte w magicznych miejscach, a wskazówki można było odnaleźć w specjalnie przygotowanej na tą okazję mapie. Dopisywał nam dobry humor, zaciekła rywalizacja w grupach i wspaniały bajkowy świat, który odkryliśmy na nowo. Na zakończenie każdy uczestnik naszych literackich zmagań otrzymał słodki upominek.

Dla wszystkich chętnych dzieci po zakończonej grze przygotowany został także blok zabaw animacyjnych.

Dziękujemy i zapraszamy do Bibliotek.