Wizyta przedszkolaków w bibliotece

Biblioteka Publiczna w Drwini gościła dzieci z pobliskiego Przedszkola. Celem wizyty było zapoznanie się przedszkolaków z biblioteką. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta, podczas której mogły dowiedzieć się jak zostać czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się zachować w bibliotece. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały oglądane obrazki. Na zakończenie spotkania dzieci zapewniły, że wkrótce wrócą aby stać się czytelnikiem i móc skorzystać z bogatej oferty książek dla najmłodszych.