Spotkanie Klubu Małego Czytelnika – marzec

Dnia 18 marca w Bibliotece w Grobli odbyło się kolejne spotkanie Klubu Małego Czytelnika. Motywem przewodnim stał się wierszowany utwór Juliana Tuwima – „Lokomotywa”, który odczytała Pani Jola. Dzieci, posługując się specjalnymi planszami, układały w odpowiedniej kolejności wagoniki. Podczas zabawy „Jedzie pociąg” każdy z uczestników mógł wypróbować swoich sił jako maszynista. Natomiast w trakcie zajęć plastycznych, dzieci wspólnie ze swoimi rodzicami, wyklejały kolorowe wagoniki – oczywiście zgodnie z tekstem wiersza „Lokomotywa”.
Nasi kochani rodzice jak zwykle nie zawiedli, aktywnie włączając się w organizację zajęć w Klubie Małego Czytelnika. Tatuś Karinki ujawnił swoje umiejętności pedagogiczne, prowadząc kilka zabaw dla dzieci. Z kolei Mamusia Kasi przygotowała dla wszystkich słodki poczęstunek.