,,Jaś i Małgosia” spotkanie z teatrem lalek

Przy współpracy Gminnej Biblioteki Publicznej w Drwini z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Mikluszowicach przedszkolaki i uczniowie klas I-III obejrzeli przedstawienie ,,Jaś i Małgosia” w wykonaniu Teatru Lalek Bajka.

Celem bajki było zachęcenie do uprawiania sportów oraz przesłanie wzajemnego czynienia dobra, które w przyszłości powraca. Przedstawienie wzbogacone zostało o piękne kolorowe dekoracje i scenerię, oprawę muzyczną i duże oryginalne kukiełki. Po przedstawieniu dzieci miały możliwość rozmowy z aktorami i obejrzenie kukiełek, z którymi ochoczo robiły zdjęcia.

Za współpracę dziękuję Pani Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mikluszowicach Angelice Świerblewskiej i gronu pedagogicznemu.